Promocje

Hotel Felix** przygotował dla Państwa specjalne oferty promocyjne. Zachęcamy do skorzystania. Mamy nadzieję, że przygotowana oferta sprawi, że wybierzecie Państwo ofertę naszego hotelu.

Zwiedzaj z nami Nową Hutę przez cały rok! Z kartą seniora specjalny rabat!

Zwiedzanie Krakowa dla seniorów

Zapraszamy do Hotelu Felix**. Z nami możesz poznać Nową Hutę. Polecamy odpoczynek nad Zalewem Nowohuckim, gdzie została otwarta pierwsza krakowska tężnia solankowa. Tężnia ma działanie lecznicze. Bogate w mikroelementy powietrze ma zastosowanie w różnego rodzaju kuracjach. Ponad to z nami możesz zwiedzić Opactwo Cystersów w Mogile, kościół Arka Pana pw. Matki Bożej Królowej Polski, Hutę im. T. Sendzimira, bunkry nowohuckie, Muzeum Lotnictwa Polskiego. Z naszego Hotelu jest dogodny dojazd do centrum miasta gdzie zwiedzisz Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Historyczne w podziemiach Starego Miasta, Kazimierz. Na życzenie zorganizujemy wyjazd do Kopalni Soli w Wieliczce, Ojcowa Pieskowej Skały.

Po okazaniu Ogólnopolskiej Karty Seniora zostaje naliczona zniżka w wysokości 8%

 W celu założenia rezerwacji prosimy o kontakt z działem rezerwacji: felix@hotelfelix.pl lub telefonicznie: +48 12 361 96 03.

Pakiet szkoleniowo-konferencyjny!

Specjalna cena obejmuje:

nocleg
śniadanie
przerwa kawowa
obiad
kolacja
dwie sale konferencyjne dla 10 i 20 osób z wyposażeniem (rzutnik, ekran, flipchart) przy zachowaniu procedur bezpieczeństwa w związku z pandemią
darmowy parking
darmowe WiFi

Ceny pokoi:

Jednoosobowy –  149 zł/doba
Dwuosobowy –  290 zł/ doba

W celu założenia rezerwacji prosimy o kontakt z działem rezerwacji: grupy@hotelfelix.pl lub telefonicznie: +48 12 361 96 04

Sala konferencyjna w budynku biurowym przy ul. Fatimskiej 41a lub w Hotelu Grand Felix 50 zł/h lub 300 zł cały dzień.